У Києві відремонтують дорожнє покриття у 500 дворах

pokrittya dvoriv

 
До кінця року у Києві відремонтують 500 дворів та міжбудинкових проїздів. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі «Громадського радіо», повідомляють «Конфлікти і закони».


«До нас звертається багато людей зі скаргами на поганий стан дворів. Я звернувся до «Київавтодору» і вони розробили програму ремонту. Таким чином, до кінця року у місті відремонтують 500 міжбудинкових проїздів та дворів», - зазначив мер.

Віталій Кличко зауважив, що з бюджету міста уже виділена необхідна сума. «Ми виділили кошти, щоб відремонтувати двори. Ніколи до цього у дворах чи на маленьких вуличках не було ремонту дорожнього покриття. Усі звикли до того, що ремонтують дороги тільки там, де їздить керівництво держави», - зауважив міський голова.



Коментарі

  +1 #1 Сергей 16 июн. 2015 г., 06:00:52
Васильковская 23\16-тротуар,немцы как отступили в 1943-так его ни разу и не трогали-во,где ужас нашего городка!Приезжайте-посмотрите!!!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.