У Києві судитимуть зловмисника, який пограбував 32 банкомати

kradigki bankomati

 
Київською місцевою прокуратурою №6 (Печерський район) затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 38-річного уродженця АР Крим, який викрадав грошові кошти з банкоматів на території столиці. Наразі йому пред’явлено обвинувачення у 32 епізодах злочинної діяльності, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Києва.


Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік приєднував пластикову саморобну пластину із клейкою стрічкою до отвору банкомату, після чого відходив на безпечну відстань та очікував моменту, коли громадяни будуть знімати грошові кошти.

Під час операції зі зняття готівки, банкноти потрапляли до встановленої накладки та не були видані клієнтам. Згодом їх привласнював зловмисник.

Свою злочинну діяльність кримчанин організував майже у всіх районах столиці. Лише упродовж вересня минулого року йому вдалося заволодіти 58 тисячами гривень громадян.

Наразі кримінальне провадження передано до Печерського районного суду м. Києва для розгляду по суті.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.