У Києві судитимуть підприємця, який не зважаючи на рішення суду, продовжує користуватися майном навчального закладу
- Подробиці
- Опубліковано 03.03.2016 20:40
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1907
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
У 2009 – 2010 роках між вказаним підприємцем та Регіональним відділенням Фонду державного майна України було укладено договори оренди трьох нежитлових приміщень, розташованих в навчальному закладі. Термін дії договорів закінчився у 2013 році та не поновлювався. Незважаючи на це, чоловік й надалі продовжував користуватись майном технікуму.
У зв’язку з виявленими порушеннями, прокуратура звернулась до суду з позовними заявами про звільнення вказаних приміщень, які у грудні 2014 року були задоволені в повному обсязі.
Проте, вказана особа протягом року приміщення в добровільному порядку так і не повернула, у зв’язку із чим до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості про кримінальне правопорушення за фактами умисного невиконання рішень суду (ч. 1 ст. 382 КК України).
Наразі обвинувальний акт скеровано до Печерського райсуду для розгляду по суті.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
22.02.2026 11:34
Обмен уколами или кто виноват?22.02.2026 11:03
Збито та подавлено 33 ракети та 274 ворожих БпЛА22.02.2026 10:55
890 кацапів подохло минулої длюи на українськй земліВійськовий експерт Роман Світан у розмові з ведучим Ігорем Гаврищаком проаналізували ключові воєнні події станом на 22 лютого


Коментарі