У Києві розтрощили магазин «Рошен». На цукерки ніхто не зазіхнув

razgrom roshen1

 
Сьогодні в Києві на Святошино рано вранці розгромили магазин «Рошен» - комунальники підігнали бульдозер і зім'яли всю фасадну стіну павільйону. Таким чином ліквідація ринку на Святошинської «стометрівці» триває.


Як повідомляє Agronews.org, вітрини всередині магазину заповнені солодощами. Гори цукерок лежать на прилавках, акуратно розкладені плитки шоколаду, в холодильниках стоять торти. Людей в приміщенні немає - ні продавців, ні охоронців. Лише кілька співробітників охоронної фірми стоять зовні павільйону, та й то поводяться досить дружелюбно.

Перехожі фотографують розгромлений «Рошен» і знімають відео. Перекидаються парою фраз з іншими незнайомцями - і йдуть далі.

razgrom roshen2

До руїн магазину можна підійти дуже близько. До цукерок на вітрині - рукою подати. Солодощі, які лежать біля вікон, можна взяти без особливих зусиль. Але люди просто обходять розгромлений магазин стороною.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.