На Оболоні затримали викрадача автомобіля
- Подробиці
- Опубліковано 25.07.2016 12:34
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1693
Раніше судимий уродженець Черкаської області таким чином вирішив «підзаробити». Нині чоловік очікує на обрання міри запобіжного заходу, перебуваючи в ізоляторі тимчасового тримання.
Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, уночі до чергової частини Оболонського управління поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що з двору будинку невідомі викрали його автомобіль «Волга» сріблястого кольору.
Заявник розповів правоохоронцям, що близько другої години ночі він почув, як спрацювала сигналізація. Коли він вийшов на балкон, то побачив, що автомобіля немає.
Автопатрулям поліції терміново було передано орієнтування по викраденому транспортному засобу.
Через деякий час один із екіпажів поліції помітив підозріле авто та почав рухатися за ним. А коли правоохоронці переконалися, що автомобіль знаходиться у розшуку – прийняли міри по затриманню правопорушника.
Ним виявився 38-річний уродженець Черкаської області. Правоохоронці встановили, що зловмисник раніше мав проблеми із законом через крадіжку та хуліганство. Встановлено, що незаконно заволодіти транспортним засобом зловмиснику вдалося шляхом підбору ключа та злому замка запалення.
За даним фактом слідчим відділом Оболонського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі із можливою конфіскацією майна.
Наразі чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину. У судовому порядку вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Як з’ясували у поліції, у викрадені автотранспорту брали участь ще три людини, особи яких встановлені. Нині зусилля правоохоронців спрямовані на їх затримання.
Також з цієї категорії...

Садовому товариству на острові Водників...
23 апр. 2012 г.

Чи зупинне Президент бандитизм на...
25 мая 2012 г.

На захист «васильківських «терористів» з...
29 дек. 2012 г.
Набираючі популярність...

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
18 сент. 2025 г.

930 москалів подохло минулої доби...
18 сент. 2025 г.
Останні новини
18.09.2025 10:30
Збито та подавлено 48 ворожих БпЛА18.09.2025 10:16
930 москалів подохло минулої доби на українській землі17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі