Прокуратура Києва вимагає повернути громаді 2, 6 га землі на Оболоні вартістю понад 40 млн гривень

vul livarska

 
Органи столичної прокуратури продовжують активно захищати інтереси територіальної громади у сфері земельних правовідносин. Так, Київською місцевою прокуратурою №5 пред’явлено позов до господарського суду Києва про розірвання договору оренди 2,6 га землі у Оболонському районі м. Києва. Вартість земельної ділянки складає понад 40 млн гривень.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва, передають «Конфлікти і закони».

Установлено, що у 2003 році рішенням Київради столичне підприємство отримало у довгострокову оренду земельну ділянку на вул. Ливарській, 7 для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель і споруд.

Однак, в порушення Земельного кодексу України та умов укладеного договору, орендар систематично не сплачував кошти за користування землею.

У зв’язку з цим, прокуратура звернулась на захист інтересів столичної громади з позовом про розірвання договору оренди землі та повернення її місту.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 жовтня розповів про наступні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.