У київському метро затримали групу кишенькових крадіїв

kishenkovi kradii

 
До працівника управління поліції метрополітену звернулася 29-річна жінка, яка повідомила: під час проїзду у підземці в неї вкрали гаманець із грошовими коштами, банківськими картками та золотим ланцюжком. Потерпіла додала, що підозрює у крадіжці групу із трьох осіб: двох чоловіків та одну жінку, які стояли біля неї.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, завдяки оперативним діям працівників відділу кримінальної поліції та наданому опису зловмисників затримано трьох осіб. У ході проведення впізнання власниця гаманця чітко вказала на трьох підозрюваних.

Зловмисниками виявилися 35-річна, 36-річний та 40-річний жителі столиці. Двоє із них раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.

Слідчим відділом управління поліції в метрополітені Головного управління Національної поліції в місті Києві розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Усім трьом повідомлено про підозру. Фігурантам загрожує до п’яти років позбавлення волі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.