​У Києві правоохоронці затримали 30-річного волинянина, який викрав автомобіль

Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, на спецлінію «102» надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що незнайомий чоловік їздить автомобілем його товариша. Заявник додав, що його близький знайомий поїхав у подорож за межі Києва, а транспортний засіб залишив поблизу свого будинку.


На місце події негайно виїхав наряд патрульної поліції та слідчо-оперативна група. Завдяки скоординованим діям правоохоронців зловмисника затримали за кермом викраденого автомобіля.

З’ясувалося, що волинянин раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 186 (Грабіж), ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом), ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Слідчим відділом Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.