​Столичні правоохоронці встановлюють обставини смерті однорічної дівчинки

З опіками тіла однорічну дитину доставили до лікарні, де дитинча померло. Розпочато кримінальне провадження.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря про те, що до опікового центру доставили дитину з опіками тіла.

- Ми опитали батька дитини, який пояснив, що жінка купала у ванній доньку, а із бойлера вилився окріп та попав на дівчинку. Дружина одразу витягла дитину з ванни та обробила опіки медичними засобами і поклала доньку спати. Через деякий час вона почала погано себе почувати - і жінка викликала «швидку». Дівчинка, яку госпіталізували до опікового відділення, через кілька днів померла, - розповів начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко.

За даним фактом слідчим відділом Подільського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Обставини події та причини смерті встановлюються.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.