​Оцінка виконання антикорупційної стратегії: досягнення та проблеми

Шановні колеги! Запрошуємо вас на презентацію аналітичного дослідження «Оцінка виконання антикорупційної стратегії: досягнення та проблеми».


Дослідження присвячено аналізу виконання Антикорупційної стратегії на 2014-2017 роки та Державної програми з її реалізації протягом 2015-2016 років, а саме: визначенню проблем, що залишаються невирішеними або виявляють себе в ході реалізації державної антикорупційної політики; визначенню рекомендацій щодо подальших заходів, які варто включити до Антикорупційної стратегії та Державної програми.

Спікери:

Антон Марчук – аналітик ГО «Антикорупційний Штаб».

Оксана Нестеренко – виконавчий директор «Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції НаУКМА», викладач НаУКМА, кандидат юридичних наук.

Галина Янченко – керівник у ГО «Антикорупційний штаб».

Проект реалізовано: ГО «Антикорупційний Штаб» та «Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції НаУКМА».

Захід відбудеться: 27 березня 2017 року, початок о 15:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Ольгинська, 6, 2 поверх, оф. 21, «Реанімаційний пакет реформ», т. +38(093)0309014.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.