​На залізничному вокзалі у Києві затримали іноземця за крадіжку гаманця

До відділу поліції на станції «Київ-Пасажирський» звернувся 43-річний киянин. Він пояснив, що перебував у кафе-кіоску поблизу Південного вокзалу та вживав алкогольні напої разом із 44-річним громадянином іншої держави. Після того, як вони розійшлися, киянин зрозумів, що з кишені зник мобільний телефон та портмоне, в якому було 700 гривень, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


У результаті відпрацювання території зловмисника затримали. При поверховому огляді правоохоронці виявили мобільний телефон потерпілого.

Слідчим відділом Солом’янського управління поліції чоловікові оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.