​Поліція Києва припинила діяльність підпільного покерного клубу

Поліція отримала оперативну інформацію щодо функціонування грального закладу на території Солом’янського району. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, під час оперативних та слідчих дій з’ясувалося, що покер-клуб обладнали у напівпідвальному приміщенні на проспекті Перемоги. Встановлено, що у закладі була власна охорона, тож потрапити всередину стороннім особам було проблематично. Заклад працював з обмеженою клієнтурою. Працівники знали в обличчя більшість відвідувачів, а деякі мали доступ до грального залу завдяки знайомству із постійними клієнтами.

Начальник Солом’янського управління поліції Павло Василенко:

- Робота не припинялась цілодобово: на площі в 300 квадратних метрів були розміщені сім столів для гри в покер, повноцінна кухня та бар. За добу програти чи виграти гроші могли близько 70-ти осіб. Ставки починалися від 500 гривень.

«Функціонування підпільного казино наразі припинено. Правоохоронці вилучили звідти різноманітне обладнання, зокрема гральні столи та чемодани з фішками. Опитані працівники та відвідувачі закладу. Встановлюються особи, причетні до організації незаконного бізнесу: їм загрожує штраф до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян» - зазначив Павло Василенко.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.