​На Печерську затримали іноземця за грабіж киянки

Молодик відібрав у дівчини ґаджет та почав бігти, однак очевидцем злочину став правоохоронець, який зупинив зловмисника, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


На вулиці Лаврській перехожа розмовляла по телефону. У цей момент до неї підбіг невідомий, вихопив з рук слухавку та почав тікати. Очевидцем події став поліцейський, котрий завадив грабіжнику втекти та викликав слідчо-оперативну групу, яка задокументувала подію.

Правоохоронці затримали чоловіка у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України та доставили до територіального управління поліції. Зловмисником виявився раніше не судимий 20-річний іноземець, який прибув до столиці три дні тому. Зі слів правопорушника, на вчинення злочину він пішов через фінансові проблеми.

Слідчим відділом Печерського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Фігуранту загрожує до чотирьох років в'язниці.

Триває збір необхідної доказової бази, аби повідомити чоловіку про підозру у вчиненні злочину та обрати міру запобіжного заходу.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.