​Столична прокуратура викрила на хабарництві фітоінспектора Держпродспоживслужби

Під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва у четвер, 26 квітня 2018 року, співробітниками слідчого управління Головного управління Нацполіції в місті Києві з оперативного супроводження Управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Нацполіції України в місті Києві затримано на одержанні неправомірної вигоди співробітника Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Установлено, що головний спеціаліст відділу карантину рослин Управління фітосанітарної безпеки вимагав та одержав 10 тис грн неправомірної вигоди від суб’єкта господарювання за видачу карантинного сертифікату на партію рослин, а саме саджанців плодових дерев.

Правоохоронці затримали фітоінспектора поблизу місця його роботи після одержання грошових коштів.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, тривають слідчі дії.

Фото прес-служби прокуратури Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

На линии фронта произошло 131 боевое столкновение, очень высокая боевая интенсивность, враг напирает на Бахмутском и Авдеевском направлениях

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.