​Столичний дільничний офіцер поліції викрив киянина у вбивстві уродженця Закарпаття

Тяжкий злочин чоловік скоїв, перебуваючи у розшуку за розбій. Та коли працівник поліції його викрив, той спробував уникнути відповідальності і назвався чужим іменем. Проте обдурити досвідченого правоохоронця зловмиснику не вдалося – і зараз підозрюваний дає покази, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


До чергової частини Дніпровського управління поліції зателефонував чоловік із повідомленням про те, що на вулиці Сосницькій лежить мертва людина. Слідчо-оперативна група негайно виїхала на місце та почала відпрацьовувати територію.

Як розповів начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін, правоохоронці виявили тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті, а згодом встановили його особу. Це – 37-річний уродженець Закарпатської області, який останнім часом мешкав у столиці, але постійного місця проживання не мав.

«Попередньо ми встановили, що в ході розпивання спиртних напоїв між двома чоловіками відбулася бійка. Сили виявилися нерівними, тож від отриманих травм уродженець Закарпаття за кілька годин помер на місці. Тож нам належало з’ясувати особу іншого учасника конфлікту, аби притягнути його до відповідальності», - зауважив начальник управління поліції.

Згодом дільничний офіцер поліції Дніпровського управління поліції Богдан Пасічник отримав інформацію, що до злочину може бути причетний чоловік, якій вів асоціальний спосіб життя, що ускладнювало встановлення його особи та пошуки. Та поки його шукали у Дніпровському районі, він встиг потрапити у поле зору правоохоронців Дарницького району столиці.

«Наші колеги затримали чоловіка за підозрою у вчиненні майнового злочину. З урахуванням того, що він назвався чужим іменем, а причетність до крадіжки не підтвердилася, його відпустили. І навіть коли ми вийшли на нього та затримали, він теж не відразу зізнався у тяжкому злочині», - повідомив дільничний офіцер.

З’ясувати справжнє ім’я зловмисника поліцейським вдалося лише, коли той повідомив про колишнє місце роботи у Броварах. Столичні правоохоронці виїхали туди, опитали співробітників та поспілкувалися з місцевими правоохоронцями. Після підтвердження особи поліцейські повернулися до Києва та продовжили роботу над розкриттям вбивства.

«Ми встановили, що причетний до злочину 27-річний киянин. Згодом він зізнався, що побив чоловіка, тіло якого пізніше знайшли перехожі. Також ми з’ясували причину, чому чоловік приховував справжнє ім’я. Виявилося, що він знаходиться у розшуку за розбійний напад, скоєний у минулому році у Солом’янському районі столиці», - додав Богдан Пасічник.

Чоловіка затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Найближчим часом суд обере йому міру запобіжного заходу. Слідчі розпочали досудове розслідування за статтею 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Затриманому також належить відповісти за раніше скоєний розбій, а відтак йому загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.