​У Києві ліквідовано черговий підпільний цех, де виготовляли та зберігали для продажу контрафактний алкоголь

Під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва співробітниками слідчого та оперативного управлінь ГУ ДФС у місті Києві проведено обшуки складських приміщень у місті Києві, які використовувались для масового виробництва, зберігання та збуту незаконно виготовленої алкогольної продукції, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.


Правоохоронцями виявлено та вилучено обладнання для виготовлення недоброякісної алкогольної продукції, рідину з характерним запахом спирту, близько 1500 пляшок контрафактної горілки «Пшенична» та близько 3000 підроблених марок акцизного податку.

Особами, які організували виготовлення недоброякісних алкогольних напоїв, виявились двоє громадян Грузії.

Після проведення обшуків заплановано призначення судово-хімічної експертизи для встановлення наявності реальної загрози для життя і здоров’я людей, які могли вживати вказану продукцію.

Досудове розслідування здійснюється за ч. 3 ст. 204 КК України. Проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії.

Фото прес-служби прокуратури міста Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.