​Правоохоронці розшукали 14-річну киянку, яка пішла з дому

На її пошуки був орієнтований весь особовий склад поліції Дніпровського району столиці: знайшли дівчину, коли вона блукала вулицями району. До поліції звернулася киянка із повідомленням про зникнення своєї доньки. Жінка розповіла, що дівчина пішла з дому 13 серпня, залишивши прощальну записку і мобільний телефон, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Як розповів старший інспектор ювенальної превенції Олексій Крупеня, на пошуки дитини задіяли весь особовий склад Дніпровського управління поліції. Отримавши орієнтування на зниклу дівчинку, правоохоронці прочісували територію району, зокрема покинуті будівлі, місця можливого збору молоді тощо. Зрештою її виявили на одній із вулиць району, жодних протиправних дій відносно неї не вчинялося.

«За словами розшукуваної, вона пішла з дому через конфлікт із матір’ю. Ми поспілкувались із мамою та дівчиною, провели профілактичну бесіду, допомогли порозумітися і пояснили їм про негативні наслідки, до яких можуть призвести такі вчинки», – додав Олексій Крупеня.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 21 лютого обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.