​У Києві перекрили канал збуту фальшивих євро

Група осіб, яку очолив уродженець Казахстану, налагодила розповсюдження фальшивок, які їх спільники друкували у Туреччині. Під час затримання фігурантів та проведення обшуків правоохоронці вилучили купюри, ззовні схожі на євро, на загальну суму 46 000. Розпочато кримінальне провадження, затриманим загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


У ході відпрацювання оперативної інформації детективи поліції Києва спільно зі співробітниками Служби безпеки України та під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури викрили групу осіб, яка обґрунтовано підозрюється у збуті підроблених грошей в іноземній валюті. Після затримання двох фігурантів із речовими доказами правоохоронці провели обшуки за місцем їх проживання.

Як розповів начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління поліції Києва Максим Асланов, до складу групи входило троє чоловіків і одна жінка. Організатором виявився уродженець Казахстану, якому «допомагали» двоє мешканців Житомирщини та киянка.

«Спочатку ми затримали двох посередників, які намагалися збути 25 000 підроблених євро. Під час обшуків за місцем мешкання організатора ми виявили ще 21 000 фальшивих банкнот. Речові докази вилучили, а усіх фігурантів затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України», - повідомив правоохоронець.

Поліцейські з’ясували, що фальшиві євро зловмисники отримували із Туреччини, де їх друкували інші спільники. Столичні поліцейські встановлюють, хто саме виготовляв підроблені купюри та шляхи їх надходженняв Україну.

«Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України. Готуються матеріали до суду для обрання міри запобіжного заходу затриманим, яким загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна», - додав Максим Асланов.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.