​Київські оперативники затримали іноземця за крадіжку гаманця у сумчанина

Подія трапилася на автостанції «Київ» у Шевченківському районі столиці, де зловмисник витягнув із кишені штанів жителя Сум 900 гривень та банківські картки. Після скоєного крадій намагався втекти, але його злочинні дії помітили співробітники карного розшуку столичного главку та затримали, інформує прес-служба Нацполіції Києва.


Як повідомив начальник оперативно-пошукового відділу управління карного розшуку поліції Києва Віталій Отрудько, при поверхневому огляді правоохоронці вилучили у затриманого викрадений гаманець, якій потім передали власнику.

Правопорушника затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення, йому загрожує до трьох років ув’язнення.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.