​У Києві адвокат намагався за 570 тисяч гривень «купити» у судді судове рішення

У четвер, 9 липня, оперативники управління стратегічних розслідувань в місті Києві, слідчі слідчого управління столичної поліції та за керівництва прокуратури міста Києва затримали адвоката одразу після одержання ним коштів для подальшої передачі судді Оболонського районного суду, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Встановлено, що адвокат підбурив представника свого клієнта до надання неправомірної вигоди працівнику столичного суду. За 570 тисяч гривень адвокат обіцяв рішення, відповідно до якого приватне підприємство буде зобов’язане виплатити клієнту 7 мільйонів гривень. Однак, цю суму зловмисник не збирався передавати судді, а хотів нею заволодіти.

Наразі адвокатові повідомлено про підозру за шахрайське заволодіння грошовими коштами шляхом підбурення до надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 190, ч. 4 ст. 27 ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України).

Прокуратура вже звернулася до суду з клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 570 тисяч гривень.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.