​На Київщині поліцейські викрили злочинну групу виробників контрафактного люксового взуття та аксесуарів

Встановлено, що 5 осіб організували підпільний цех, де відшивали речі відомих світових брендів, які згодом під виглядом оригіналу продавали в магазинах столиці та області, а також через онлайн-магазини по всій Україні. Ціна на ремені стартувала від 300 доларів, а пара взуття коштувала 500 доларів, повідомляє прес-служба Нацполіції України.


Правоохоронці провели низку обшуків у приміщеннях ательє та магазинах фігурантів, де вилучили в якості речових доказів контрафактну продукцію: взуття, сумки, ремені, а також 16 шкір крокодилів, спеціальні штампи для виготовлення підробленого взуття та аксесуарів, гарнітуру та псевдобрендову упаковку.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Фото прес-служби Нацполіції України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 10 травня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.