​Правоохоронці столичної підземки затримали молодика, який викрав із сумки у студентки ноутбук

Днями до управління поліції в метрополітені звернулась дівчина та повідомила, що у неї з наплічної сумки зник ноутбук. Шляхом низки оперативних заходів правоохоронці встановили, що до скоєння злочину причетний 45-річний місцевий мешканець, повідомляє прес служба Нацполіції Києва.


З’ясувалось, що порушник, перебуваючи у вагоні потягу на станції метро «Майдан Незалежності», помітив девайс у сумці на плечі пасажирки. Переконавшись, що за ним ніхто не спростерігає, зловмисник підійшов до дівчини, непомітно дістав ноутбук та, поклавши його до свого рюкзака, вийшов з вагону.

Слідчі затримали киянина у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та вилучили викрадений девайс, який незабаром повернуть власниці.

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури слідчі слідчого відділу управління поліції в метрополітені повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України - крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Фото kyiv.npu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 5 жовтня розповів про наступні воєнні ситуації:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.