​Інформація щодо ліквідації наслідків сьогоднішньої ворожої атаки на Київ

У ніч проти 4 липня ворог вкотре здійснив масовану атаку на Київ. Рятувальники ліквідували наслідки одразу у декількох районах.


У Солом'янському районі через атаку сталося часткове руйнування п'ятиповерхового будинку та сталася пожежа покрівлі семиповерхового будинку.

Окрім цього, сталися загоряння у складській будівлі, на території СТО та гаражного кооперативу. Пошкоджено багато цивільної інфраструктури.

У Святошинському районі внаслідок влучання у 14-поверховий житловий будинок сталася пожежа на 2 та 3 поверхах та у дворі сусідньої багатоповерхівки. Горіли автомобілі. Тривало гасіння кількох пожеж у нежитлових будівлях.

У Шевченківському районі під атакою БпЛА опинився ще не заселений восьмиповерховий житловий будинок - там сталося руйнування на 1 поверсі.

У Дарницькому, Голосіївському районах зафіксовані падіння уламків БпЛА.

Інформація щодо постраждалих уточнюється.

До ліквідації наслідків обстрілу у Києві залучено близько 100 одиниць техніки та понад 450 чоловік особового складу.

Головне управління ДСНС Києва

Фото kyiv.dsns.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 липня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.