Підсудному у США заклеїли рота за рішенням судді, громадськість охарактеризувала таке рішення принизливим
- Подробиці
- Опубліковано 07.08.2018 13:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6976
Суддя в штаті Огайо наказав заклеїти рот підсудного під час слухання. ЗМІ зафіксували на відео сцену, коли офіцер обмотує обличчя чоловіка клейкою стрічкою, щоб він замовк, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на першоджерело CNN.
Інцидент стався на початку цього тижня, коли суддя у Клівленді, штат Огайо, наказав 32-річному Франкліну Вільямсу зберігати тишу під час слухання його справи. Незважаючи на попередження судді Джона Руссо, Вільямс продовжував перебивати суддю та своїх адвокатів, згідно з відео.
Відео швидко привернуло увагу Американського союзу громадянських свобод в Огайо, який охарактеризував дії судді як принизливі для підсудного.
«Ми не можемо вважати це нормальним. Це принизливо. Це не просто позбавляє цю людину можливості говорити до того, як його життя заберуть, це викрадає його гідність. Все це неправильно», – заявила організація у повідомленні в Twitter.
Після інциденту Вільямс розмовляв із журналістами і сказав, що мав причини не зберігати мовчання.
«Суддя не дозволяв мені сказати те, про що я намагався сказати публічно. Він завжди зупиняв мене, перш ніж я міг пояснити що-небудь від свого імені», – сказав Вільямс із в'язниці.
Вільямс був засуджений до в'язниці за пограбування при обтяжуючих обставинах, викрадення та зловживання кредитними картками - за даними онлайн-записів окружного суду округу Куяхога.
Коли CNN звернувся до судді Руссо, він відмовився прокоментувати через свого виконавця Патріс Стек, який сказав, що це тому, що справа може бути оскаржена.
Руссо розповів, що він ніколи не мав наміру, щоб усе зайшло так далеко, і він сказав, що виправдано наказав заклеїти рот підсудному, оскільки він виявив неповагу до правової системи.
Підсудний Франклін Вільямс. Фото CNN
Також з цієї категорії...

Гинеколог будет платить алименты за...
29 мая 2012 г.

Британскому врачу за беседу о...
21 июн. 2012 г.

Суд заставил американку отмечать Рождество...
23 июл. 2013 г.
Набираючі популярність...

У Києві поліцейські затримали працівника...
7 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
9 мая 2025 г.

1300 кацапів подохло минулої доби...
9 мая 2025 г.
Останні новини
09.05.2025 09:38
1300 кацапів подохло минулої доби на українській землі08.05.2025 08:42
1200 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ВСУ в запасе и военный эксперт Роман Свитан вместе с ведущей Ириной Узловой обсудили самые горячие новости
Коментарі