Агентство AP требует от представителей ФБР не выдавать себя за журналистов

gurnalisti ap

 
Новостное агентство Associated Press (AP) требует от Министерства юстиции США гарантий того, что ФБР больше не будет выдавать своих работников за представителей их медиа. Как пишет AP, этому требованию предшествовало раскрытие информации о том, что в 2007 году агент ФБР в Сиэтле выдал себя за журналиста Associated Press в ходе уголовного расследования.


В письме к генеральному прокурору США Эрику Холдеру (Eric Holder) и директору ФБР Джеймсу Коми (James Comey), президент АР Гарри Пруитт (Gary Pruitt) требует предоставить ему информацию о том, кто санкционировал такие действия в 2007 году, изменилась ли их процедура за 7 лет, а также проводятся ли сейчас подобные операции.

«Самое важное, что мы хотим получить - это гарантии того, что это не повторится снова», - написал Пруитт.

Президент новостного агентства отметил, что через операции с использованием имен журналистов ФБР пятнает репутацию журналистики, ущемляет ценность свободы прессы и ставит медийщиков под угрозу.

В свою очередь, представитель Министерства юстиции Брайан Фолон (Brian Fallon) подтвердил получение письма, но от комментариев отказался.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.