США ввели санкції проти компаній, які будують керченський міст

kerchenskiy most

 
Мінфін США розширив список російський компаній, щодо яких вводяться санкційні заходи. Про це йдеться на сайті американського відомства, - повідомляє ostro.org з посиланням на «Нову газету». Згідно з повідомленням, зокрема, до списку санкцій включили компанії «сгм-мост» і «мостротрест». Остання є субпідрядником будівництва моста через Керченську протоку.


У список також внесли декілька структур «газпрому» (в тому числі, «газпром-медіа»), федеральну казенну установу «управління федеральних автомобільних доріг «тамань», яка займається проектуванням і будівництвом моста, уралмашзавод, головдержекспертизи росії, компанію «совфрахт», що займається вантажоперевезеннями в Криму, та інші.

Відзначається, що обмежувальні заходи вводяться у зв'язку з конфліктом в Україні.

У повідомленні нагадується, що в липні США ввели санкції відносно п'яти російських оборонних підприємств. Тоді обмежувальні заходи були пов'язані з порушеннями закону про нерозповсюдження технологій для виробництва зброї масового ураження.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.