​Помер колишній президент Ізраїлю Шимон Перес

Колишній президент Ізраїлю Шимон Перес помер у віці 93 років в одній з лікарень Тель-Авіва, куди був розміщений два тижні тому після інсульту. На сторінці Фейсбук прем'єр-міністра Ізраїлю розміщено повідомлення зі співчуттям у зв'язку з кончиною Переса.


У повідомленні наголошується, що колишній президент був важливою особою для Ізраїлю з моменту його утворення.

Перес очолював державу Ізраїль з 2007 по 2014 роки.

13 вересня він переніс інсульт і був розміщений в медичний центр Тель ха-Шомер в Тель-Авіві. Напередодні ввечері його стан різко погіршився, і Переса підключили до апарату штучного дихання.

Шимон Перес народився в 1923 році на території сучасної Білорусі в родині багатого торговця. У 1934 році він з сім'єю переселився в Палестину, яка перебувала тоді під мандатом Великобританії. 48 років засідав в Кнесеті Ізраїлю, і в різні періоди очолював уряд Ізраїлю. У липні 2014 року Шимон Перес передав кермо влади Реувіну Рівліну.

Шимон Перес. Фото publico.pt



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.