​Правила в'їзду на територію ЄС можуть бути посилені

Єврокомісія планує ввести плату в розмірі п'яти євро за в'їзд в Шенгенську зону для осіб, які не є громадянами країн ЄС, але мають право на безвізовий в'їзд. Таким чином, перед поїздкою до країн ЄС туристам потрібно буде пройти реєстрацію через інтернет в Європейській системі інформації і авторизації поїздок (ETIAS), вказавши при цьому свої персональні та контактні дані, пункт призначення, а також інформацію про стан здоров'я. Крім того, при реєстрації необхідно буде вказати, чи відвідував турист країни, на території яких мають місце військові конфлікти, чи є у нього кримінальне минуле, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.


Отримані дані будуть вивчені спеціальними органами, які потім приймуть рішення, чи представляє конкретний турист загрозу для суспільства і чи є він переносником небезпечних захворювань. При найменших сумнівах в достовірності наданої інформації заявнику буде відмовлено у в'їзді на територію ЄС.

Авторизація буде дійсна протягом п'яти років. Система реєстрації туристів почне функціонувати, імовірно, в 2020 році. Вартість введення в експлуатацію системи ETIAS оцінюється Єврокомісією в 212 мільйонів євро.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.