​У Конгресі США презентували звіт про американську політику щодо України

В Конгресі США відбулась презентація звіту організації «Разом» «Американська політика щодо України: виклики та можливості». Про це повідомляє «Голос Америки».


Звіт містить аналіз перешкод, які стоять на шляху України до стабільності та дослідження гуманітарної кризи, яка виникла через російську агресію в Україні. Автори звіту запропонували конкретні рекомендації, як збільшити ефективність американської політики щодо України. В обговоренні взяли участь представники Національного Фонду за демократію та Національного Демократичного інституту.

Підтримка України, рекомендують автори звіту, повинна базуватись на трьох головних засадах: визнання, що безпека Східної Європи та стабільності є стратегічним інтересом США. Відданість захисту суверенітету України, її територіальної цілісності та права на самовизначення. Підвищення здатності України долати внутрішні виклики.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.