​Майкл Флінн не декларував гроші, отримані від путіна

Колишній радник президента з національної безпеки Майкл Флінн отримував гроші від російських компаній за свої виступи. Про це йдеться в документах Білого дому, оприлюднених у суботу. У лютому Флінн не включив ці виплати у свою електронну податкову декларацію, яку він подав 11 лютого, за кілька днів до своєї відставки. У змінах до декларації, датованих 31 березня, йдеться, що за свій виступ на святкуванні 10-го ювілею фінансованої російським урядом телекомпанії Russia Today Флінн отримав 45 тисяч доларів. Крім того, дві інші російські компанії, в тому числі авіакомпанія «Волга-Дніпро», заплатили йому кілька тисяч доларів за лекції. Суми виплат не названі, втім відомо, що виступи внесені в графу декларації «понад п’ять тисяч доларів», повідомляє «Голос Америки».


Адвокат Флінна, Роберт Кельнер, каже, що перша декларація, подана за кілька днів до відставки Флінна, була лише чорновим варіантом. Кельнер стверджує, що у Флінна не було можливості перед тим, як піти у відставку, проконсультуватися з Офісом з питань урядової етики, що входить у процедуру подання декларації. Коли Білий дім попросив Флінна завершити процедуру, він це зробив, каже адвокат.

Майкл Флінн був змушений подати у відставку всього через три тижні після вступу на посаду радника президента Трампа. Офіційною причиною стали звинувачення в тому, що відставний генерал свідомо ввів в оману віце-президента США Майка Пенса, приховавши інформацію про свої розмови з послом росії в Вашингтоні Сергієм Кисляком.

ФБР та Розвідувальний комітет Сенату проводять розслідування у справі зв’язків близького оточення президента Трампа з росіянами та втручання кремля у торішні президентські вибори в США.

Майкл Флінн. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.