​Обвинувачений у наданні хабаря президент Бразилії відмовився йти у відставку

Президент Бразилії Мішел Темер відмовився йти у відставку після звинувачень у даванні хабаря. Бразильські ЗМІ повідомили про аудіозапис, на якому президент начебто просить свого соратника заплатити екс-спікеру парламенту за мовчання, повідомляє Euronews.


Темер скликав термінову прес-конференцію, на якій очікували заяву про відставку, але президент був іншої думки: «Я ніколи не просив нікому платити за мовчання. Я ніколи не купував свідчень. Я не піду у відставку. Я знаю, що я зробив, і знаю, що мої вчинки правомірні. Я вимагаю повного і швидкого розслідування, щоб очиститися перед бразильським народом».

Верховний суд Бразилії справді санкціонував розслідування звинувачень. Екс-спікер парламенту, про якого начебто говорив Темер, – Едуард Кунья. Торік він сів на 15 років так само через корупцію. На процесах Кунья заявляв, що має компромат на багатьох посадовців. Він також зіграв ключову роль в імпічменті попереднього президента Бразилії Джилми Руссефф, місце якої посів Мішел Темер.

Мішел Темер. Фото з відеоролика Euronews



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.