​Макрон пригрозив путіну втручанням Франції, якщо в Сирії ще раз використають хімічну зброю

Франція хоче співпрацювати з росією у справі Сирії. Насамперед йдеться про боротьбу із тероризмом, - заявив президент Франції Емманюель Макрон, який прийняв у Парижі президента росії владіміра путіна, повідомляє Польське радіо.


Разом з цим французький лідер підкреслив, що Париж категорично проти використання в Сирії хімічної зброї, та пригрозив втручанням Франції, якщо це станеться ще раз. Також Емманюель Макрон виступив за демократичну трансформацію Сирії при збереженні сирійської держави.

Зустріч президентів Франції і росії відбулася у момент, коли між москвою і Парижем особливо напружені відносини. Це результат критики в бік кремля після анексії Криму та відмови переказати росії збудовані для неї на французькій верфі ультрасучасні вертольотоносці «Містраль». Також до погіршення взаємин на лінії Париж-москва призвели підозри Франції, що росіяни здійснювали кібератаки під час останніх президентських виборів у цій західноєвропейській державі.

Фото ЕРА



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.