​Мальтійці обирають парламент на тлі «мускатного» скандалу

Прем'єр-міністр Мальти Джозеф Мускат, який опинився в центрі корупційного скандалу, сподівається на переобрання в результаті дострокових загальних виборів. Главу уряду критикують через так звані «панамські досьє», повідомляє DW.


На Мальті в суботу, 3 червня, проходять дострокові вибори парламенту. Прем'єр-міністр країни Джозеф Мускат, що потрапив під вогонь критики через корупційний скандал, сподівається, що більшість з 342 тисяч зареєстрованих виборців дозволять йому залишитися на чолі уряду.

На початку травня лівоцентристський політик оголосив дострокові загальні вибори після того, як його і його дружину звинуватили в причетності до скандалу навколо так званих «панамських досьє» про офшорні фірми. Муската також критикують за сумнівні податкові практики європейських концернів на Мальті. Серед цих концернів є і великі німецькі компанії. Мускат відкидає всі звинувачення, називаючи їх брехнею.

Кандидат від опозиції Саймон Бузутті звинувачує Муската в підриві репутації Мальти. Зі свого боку Мускат вказує виборцям на економічний бум, який переживає їх країна.

Джозеф Мускат. Фото DW



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.