​Трампу порадили до G20 озброїти Україну та підтримати санкції

Візит Трампа до Польщі напередодні участі в засіданні G20 є «нагодою для президента засвідчити провідну роль США в НАТО та підтвердити велич Америки», зазначає провідний дослідник Американської ради закордонної політики Стівен Бланк у своїй статті для Wall Street Journal, повідомляє «Голос Америки».


Він радить Трампу скористатись з цієї можливості, щоб заявити про надання зброї Україні. «Заявивши про надання зброї Україні для захисту від російської агресії, Трамп підтвердить свою відданість європейській безпеці, а також підтримає лідерство США в НАТО», - зазначає Бланк.

«росія розгорнула збройні сили розміром у чотири армії на кордоні України, відбудувала Чорноморський флот, створила потужну ізольовану зону в Чорному морі, мілітаризувала енергетичні об’єкти в районі, підготувала логістику для масштабної війни в Україні, включаючи можливі операції з використанням амфібій на півдні. Вона будує ядерні бункери в Феодосії та Севастополі. росія вважає реалістичною масштабну, довготривалу війну з використанням звичайної зброї, на фоні зростаючої ядерної загрози», - вказує Бланк.

Про важливість надання зброї Україні, зокрема контрбатарейних радарів, броньованих машин, протитанкової зброї, обладнання для зв’язку та розвідувальних дронів, а також підтримки навчання та розвідки пише і екс-заступник генсека НАТО Александер Вершбоу в статті для The Hill. Він радить Трампу оголосити в Польщі про плани звернутись до Конгресу про підтримку для надання такої зброї.

Вершбоу також рекомендує Трампу надати поштовх дипломатичному врегулюванню агресії росії в Україні, виконанню Мінських угод, досягненню тривалого припинення вогню і виведенню російських військ з України.

«Дипломатичні зусилля в рамках Нормандського формату, очолювані Німеччиною та Францією, дозволили не погіршити ситуацію, але не здатні змінити плани путіна. 6 липня в Варшаві Трамп має розпочати зусилля з припинення конфлікту на Сході, призначивши посланника високого рівня, щоб посилити дипломатичні зусилля України, Німеччини та Франції задля виконання Мінських угод», - радить Вершбоу.

Вершбоу також закликає Трампа оголосити про свою підтримку законопроекту Сенату, який розширює санкції проти росії, і закликати європейців розробити новий пакет санкцій, який може бути накладений у випадку, якщо переговори застрягнуть.

Обидва дослідники переконані в необхідності спілкуватись з росією з позиції сили. «Спілкуючись з росією з позиції сили, Трамп може досягти успіху там, де минулі зусилля не були успішними, і почати нормалізувати відносини з росією» - зазначає Вершбоу. «Це створить базу для подальшого діалогу з росією, позбавленою засобів для агресії», - погоджується Бланк.

«Пану путіну це не сподобається. Його метою було створити хаос на Заході та зменшити вплив НАТО біля його дверей. Це парадокс, але він примушує Трампа відігравати більшу роль у Східній Європі, ніж президент би хотів», - пише Бланк.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.