​Антикорупційний суд потрібен Україні вже зараз - екс-посол США в Україні

Україна має негайно створити антикорупційний суд. Про це, коментуючи заяву міжнародної організації Transparency International, заявив колишній посол США в Україні Стівен Пайфер. «Це (антикорупційний суд - прим. ГА) конче потрібне просто зараз», - твітує Стівен Пайфер, передає «Голос Америки».


Transparency International у середу закликала Україну створити незалежний антикорупційний суд, щоб посили зусилля країни, спрямовані на боротьбу із корупцією.

Створення антикорупційного суду стало найважливішою темою «Міжнародної ялтинської конференції» у Києві. Про це, відповідаючи на питання «Голосу Америки», заявив Андерс Аслунд - експерт аналітичного центру Atlantic Council.

Аслунд звернув увагу на те, що позиції голови уряду України Володимира Гройсмана та президента України Петра Порошенка з даного питання, схоже, не співпадають.

«Провідною проблематикою є створення незалежного антикорупційного суду. Порошенко відкрито виступив проти цієї ідеї, а Гройсман, схоже, схилився на її користь», - твітує Аслунд.

Стівен Пайфер. Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.