​Екс-посол США в Україні назвав помилкою негативне ставлення Порошенко до створення антикорупційного суду

Помилкою є сподівання Петра Порошенка на те, що судову реформу, спрямовану на подолання корупції, можна реалізувати за два тижні. Про це заявив колишній посол США в Україні Стівен Пайфер, повідомляє «Голос Америки».


Раніше президент України Петро Порошенко в ексклюзивному інтерв'ю канадському телевізійному каналу СВС відкинув заклики до створення спеціального антикорупційного суду. За словами президента України, за два тижні буде запроваджено судову реформу, спрямовану на викорінення корупції.

«Я абсолютно впевнений, що життєвоважливим для нас є створення антикорупційної системи у судовому інституті України загалом», - відзначив президент України.

Стівен Пайфер не погодився з такою оцінкою президента України.

«Це помилка. Реформування цілої судової системи України займе роки. Антикорупційний суд потрібен Україні вже зараз», - твітує Пайфер у вівторок.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.