​Washington Post опублікував відповіді на чотири питання про «Джавеліни» для України

У своїй статті для Washington Post дослідник Центру ініціатив з нових загроз Ендрю Бостон намагається відповісти на основні питання, пов’язані з постачанням «Джавелінів» до України: що спонукало до рішення про постачання летальної зброї? що змінить наявність «Джавелінів»? що втрачають США, надсилаючи зброю до України? як відповість росія? - повідомляє «Голос Америки».


Що спонукало до рішення про постачання летальної зброї?

Танки не використовувались на початку незаконної анексії Криму, що відбулась після протестів і втечі януковича з України. Потім, коли приховані дії росії на Донбасі переросли у звичайну війну, почали використовуватись танки та артилерія. Саме тому необхідна протитанкова зброя, така як «Джавеліни». Посилення здатності України захистити себе від російських танків має зрівняти шанси обох сторін.

Що змінить наявність «Джавелінів»?

З 2015 року США надали Україні нелетальної допомоги на 750 мільйонів доларів, включаючи машини Humvee, тепловізори та радарні системи.

У випадку подальшого нападу росії, «Джавеліни» забезпечать, що витрати росії зростатимуть. Все ж існує занепокоєння, що «Джавеліни» можуть потрапити до рук ворога. Зараз, за повідомленнями, «Джавеліни» залишатимуться в Центральній Україні під пильним наглядом американських інструкторів. Тому їх буде важко достатньо швидко розмістити, щоб відреагувати на зміни в конфлікті.

Що втрачають США, надсилаючи зброю до України?

Надання Україні зброї не надасть великої військової переваги, однак означатиме втрату політичного важелю. Надання зброї є сигналом підтримки та відданості, зазначає дослідник. У випадку подальшої російської агресії, у Сполучених Штатів залишиться небагато можливостей демонструвати підтримку, уникаючи прямої участі в конфлікті.

Як відповість росія?

росія продовжує ескалацію не тільки в Україні, але і в регіоні. За часів адміністрації Обами, в США побоювались, що надання зброї Україні може спонукати росію націлитись на нові території, наприклад, Маріуполь. Цього року – рік виборів в росії, і кремль не може дозволити, щоб до росії повертались трупи молодих військових. Однак, ризик ескалації не обмежується Україною, і росія може обирати як і де їй відповісти, переконаний дослідник.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.