​Штаб Джилл Стайн відмовив Сенату у наданні інформації щодо підтримки росіянами її президентських перегонів 2016 року

Відповідно до висновків незалежного прокурора Мюллера, у 2016-му року російські громадяни та бізнесмени надавали підтримку Трампу, Стайн та Берні Сандерсу.


Виборчий штаб колишнього кандидата у президенти США від Зеленої партії Джилл Стайн відмовився передати Сенатському комітету з питань розвідки частину затребуваних матеріалів, мотивуючи це тим, що запит буцімто зазіхав на гарантовані Конституцією США права. Про це повідомляє «Голос Америки» з посиланням на видання The Intercept.

У виданні відзначили, що кампанія Стайн повідомила Комітету, що деякі його запити «настільки широкі, що вимагають надання матеріалів, які захищені Конституцією».

На виборах президента США Джилл Стайн набрала дещо більше одного відсотка голосів.

Відповідно до висновків незалежного прокурора Мюллера, у ході виборів президента США 2016-го року російські громадяни та бізнесмени надавали підтримку виборчому штабу Трампа, кампанії Стайн, а також претенденту на номінацію від Демократичної партії популярному сенатору Берні Сандерсу.

Сама Стайн у 2015-му році була однією із гостей на вечері за участі володимира путіна, на якій також був присутній генерал Флінн, який після президентських виборів 2016-го короткий час був радником президента Трампа з нацбезпеки, але був звільнений через брехню про його контакти із представниками уряду росії.

Як пізніше пояснила сама Стайн, вечеря мала церемоніальний характер. путін сильно запізнився і через брак перекладача сама Стайн спілкувалась із німецьким дипломатом, який був єдиною на той момент особою за столом, яка володіла англійською.

Як повідомляється, у кампанії Стайн відмовились надавати сенаторам матеріали про дискусію відносно політики щодо росії, які велися штабом. Заперечення також викликав запит Комітету надати все листування та комунікації із «російськими особами» (запит Комітету використав мову Russian persons - прим. ГА).

Хоча штаб, як повідомляється, надав усі затребувані дані щодо комунікацій із представниками російського уряду та бізнесу, у ньому відзначили, що визначення «російські особи» є настільки невизначеним та широким, що позбавлене будь-якого зв'язку із законними запитами слідства чи законодавців.

«Доктор Стайн та виборча кампанія Jill 2016 не будуть надавати інформацію про осіб, з якими вони спілкувалися, включно з американськими прихильниками, які стали ціллю лише через те, що вони є іммігрантами з росії, або мають російське коріння. Ми підкреслюємо, що сторони-відповідачі не будуть брати участь у полюванні на осіб на основі їх національності, чи походження», - йдеться у відповіді штабу Стайн.

Там також відзначили, що у США проживають мільйони осіб, які, серед іншого, мають і російське коріння.

«Джилл Стайн завершила передачу документів Сенатському комітету і оприлюднила заяву на підтримку розслідування корупції, але критикує використання так званого «Російського скандалу» для роздмухування війни, цензури та політичних репресій. Вона закликає до скликання Надзвичайної комісії для захисту виборів», - відзначає офіційний Twitter Джилл Стайн.

Вона також висміяла американські ЗМІ, які розкритикували її за відмову передачі частини матеріалів, проігнорувавши суть та причини відмови.

У 2017-му році стало відомо, що Сенатський комітет з питань розвідки розглядає і кампанію Стайн на предмет можливої змови з урядом росії. Раніше повідомлялось, що кампанія Стайн передала запитані Сенатським комітетом документи.

«Ми отримали достатньо. Отримали від них адекватну відповідь», - відзначив тоді голова Сенатського комітету з питань розвідки республіканець Ричард Бурр.

Фото twitter.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.