​путін на саміті з Трампом, ймовірно, захоче вирішувати питання України за її спиною

путін раніше намагався вирішувати питання України за її спиною і може повторити свої спроби під час саміту з президентом США Трампом, який, ймовірно, відбудеться наступного місяця, заявив сенатор-республіканець Роб Портман, виступаючи на слуханнях в Комітеті Сенату з міжнародних відносин, присвячених політиці США стосовно Європи, повідомляє «Голос Америки».


«Одне з питань, яке нас тривожить - це те, що під час зустрічі президент путін попросить прийняти рішення стосовно України без присутності української сторони за столом переговорів, як вони робили і раніше», - наголосив сенатор Портман, звертаючись до помічника державного секретаря США у справах Європи та Євразії Весса Мітчелла.

«Якими б були Ваші рекомендації президенту щодо цього питання, зокрема, стосовно санкцій і того, що відбувається на контактній лінії на сході України?» - запитав посадовця сенатор.

У відповідь, Весс Мітчелл зауважив, що позиція США стосовно України чітко окреслена.

«Стосовно України ми завжди займали дуже чітку позицію у публічних заявах. Крім того, закон чітко визначає, що має зробити росія, щоб були зняті чи пом'якшені санкції. Ми продемонстрували нашу рішучість, принаймні, надавши військову допомогу українцям та грузинам», - зазначив посадовець.

Мітчелл також підкреслив, що завдяки новому законодавству США, пом’якшення чи зняття санкцій потребуватиме рішення Конгресу.

«Щодо санкцій, я дуже ретельно вивчив закон і, зокрема, закон «Про протидію суперникам Америки шляхом санкцій» (CAATSA) дуже чітко прописує, як потрібно змінити поведінку росії, щоб побачити пом’якшення чи зняття санкцій. Це – закон. Він дуже конкретно сформульований. Ми будемо виконувати закон і чітко говорити росії, що потрібно зробити, щоб відповісти на наше занепокоєння і задля підвищення температури цих відносин. У випадку CAATSA це дуже чітко визначено», - зауважив посадовець.

Мітчелл також наголосив на важливості співпрацювати з росією з тих питань, де інтереси двох країн збігаються, хоча, відзначив посадовець, такі можливості все складніше знайти.

«Наш підхід повинен бути таким: ми залишаємо двері для конструктивного діалогу з росією відкритими там, де є спільні інтереси, хоча, все складніше побачити, де ці інтереси збігаються. Але, гадаю, задля народу Америки і міжнародної стабільності, маємо залишатись відкритими до думки, що ми можемо знайти такі можливості, особливо, в протистоянні тероризму», - заявив Мітчелл.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.