Більшість японських фірм проти проведення Олімпіади в Токіо

Більше половини з майже 13000 опитаних японських компаній виступають проти Олімпіади та Паралімпіади в Токіо, яка проводиться влітку 2021 року після однорічної відстрочки через пандемію коронавірусу, повідомила дослідницька фірма в четвер.

В онлайн-опитуванні Tokyo Shoko Research, що охоплює 12857 компаній, 27,8 відсотків заявили, що хочуть скасувати Ігри в Токіо, тоді як 25,8 відсотка заявили, що спортивну подію слід перенести знову.
Відповідно до поточного плану, Олімпіада розпочнеться 23 липня, і організатори Токійських ігор та Міжнародний олімпійський комітет домовились частково спростити захід, щоб забезпечити безпеку від коронавірусу.
Результати опитування, схоже, відображають падіння очікувань на економічну вигоду, яку принесе подія, при цьому в Японії очікується менше відвідувачів, згідно з опитуванням, проведеним 28 липня по 11 серпня 2020 року.

The Japan Times


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 5 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.