Законодавці США вимагають від Трампа пришвидшити другий етап санкцій проти росії за злочин у Солсбері
- Подробиці
- Опубліковано 10.11.2018 18:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1294
Цього тижня також настав строк для рішення стосовно другого етапу санкцій проти росії через застосування хімічної зброї в британському Солсбері. У відповідності до цього, 6 листопада Державний департамент зробив важливу, хоча і очікувану заяву і повідомив Конгресу, що він не зміг підтвердити, що росія виконала умови закону про запобігання використанню хімічної та біологічної зброї. Це рішення дало старт запровадженню другої хвилі санкцій США проти росії за напад у Солсбері, повідомляє «Голос Америки».
Перший етап цих санкцій було введено в серпні, коли США, серед іншого, видворили з країни 60 російських шпигунів та дипломатів і вжили заходів з припинення торгівлі зброєю.
Якщо подивитись на те, як було запроваджено перший раунд санкцій в рамках цього закону, можливо, доведеться чекати декілька тижнів, щоб дізнатись, які саме кроки має намір вжити Державний департамент, пише Браян О'Тул з Atlantic Council.
Тепер, щоб запровадити другу хвилю санкцій, Держдеп має обрати три види санкцій з переліку шести. Ці санкції набагато більш болючі, ніж передбачені першим раундом, зазначає аналітик.
Санкції можуть включати як торговельне ембарго, так і зменшення дипломатичних відносин. У вересні заступник держсекретаря США Маніша Сінгх повідомила під час слухань в Конгресі, що нові санкції включатимуть банківські санкції, більш широку заборону на закупівлю оборонних товарів і блокування міжнародної допомоги.
Для того, щоб обмежити можливий негативний вплив санкцій на США, Держдеп також може надавати виключення з режиму санкцій, як було передбачено, зокрема, для співпраці в космічній галузі протягом попереднього раунду.
Впливові законодавці США закликали американську адміністрацію пришвидшити роботу з санкцій.
Так, очільник Комітету Палати представників з закордонних справ від Республіканської партії Ед Ройс вже виступив із заявою, засудивши невизначеність строків запровадження нового раунду санкцій.
«Це неприйнятно, що в адміністрації відсутній план, чи навіть часові рамки, для дій у межах другого етапу обов’язкових санкцій», - заявив голова Комітету у закордонних справах Палати представників республіканець Ед Ройс.
За словами законодавця: «Ніхто не мав би бути здивований, що володимир путін відмовляється заприсягтися, що більше не використовуватиме нервово-паралітичні речовини збройного класу».
Сенатор-демократ Боб Менендез, який є членом комітету з міжнародних відносин Сенату, також закликав президента Трампа запровадити другий етап санкцій, особливо з огляду на плани проведення зустрічі Трампа та путіна.
«Так як ймовірність зустрічі між президентом Трампом та володимиром путіним зростає, я рішуче закликаю президента запровадити другий раунд санкцій, як того вимагає закон США, через використання росією хімічної зброї».
«Адміністрація повідомила Конгресу, що вона встановила, що росія не припинила використання хімічної та біологічної зброї протягом 90 днів, передбачених Законом про контроль над хімічною та біологічною зброєю. Зараз час діяти. Для того, щоб серйозно ставитись до притягнення росії до відповідальності, адміністрація має виконувати закон і швидко запровадити другий раунд санкцій, щоб ефективно стримувати використання хімічної зброї кремлем», - йдеться в заяві сенатора.
Боб Менендез. Фото VOA
Також з цієї категорії...
Арестованных будут выпускать под залог...
27 дек. 2009 г.
Открытое письмо YouTube: террорист из...
4 мар. 2016 г.
Західні оглядачі порадили Порошенку обережніше...
18 окт. 2017 г.
Набираючі популярність...
15 років позбавлення волі з...
4 нояб. 2024 г.
Школа обміну досвідом для молодих...
4 нояб. 2024 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
5 нояб. 2024 г.
Останні новини
05.11.2024 09:27
Алиби для президента05.11.2024 08:44
1260 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:
Коментарі