​Андерс Аслунд закликав розслідувати роль Манафорта у вбивстві Небесної сотні на Майдані

7 та 13 березня два суди в США призначили Манафорту загальне покарання у 7,5 років ув'язнення, а також штрафи та конфіскацію майна на мільйони доларів за звинуваченнями у банківському та податковому шахрайстві та роботі в якості лобіста на українських клієнтів без реєстрації.


Водночас, можливі злочини, які він вчинив в Україні, залишаються не розглянутими. На це звернув увагу аналітик Atlantic Council Андерс Аслунд. Він, зокрема, закликає розслідувати роль Манафорта у вбивстві Небесної сотні на Майдані, повідомляє «Голос Америки».

«Чому ніхто не обговорює можливі злочини Манафорта за кордоном? Він брав участь у рішенні вбити 125 протестувальників в Україні під час мирних протестів в січні-лютому 2014 року. Це має бути питанням, якщо США дбають про права людини», - написав Аслунд у Twitter.

«Я знаю, що Манафорт був правою рукою януковича дев'ять років. Ніхто не був ближчим до януковича, ніж Манафорт, крім його двох синів», - додав аналітик, відповідаючи на коментар стосовно того, що Манафорт навряд користувався довірою у таких справах.

Андерс Аслунд. Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.