​Доповідь спецпрокурора Мюллера може і виправдати Трампа, і дати підстави надалі його підозрювати

Слідство Мюллера щодо російського втручання у США могло ухвалити рішення не висувати жодних нових звинувачень за результатами своєї роботи, як через те, що не встановило підстав для відповідних дій щодо президента США, так і через те, що усталена політика Мін'юсту США передбачає, що чинному президенту США не можна висувати звинувачень. Про це суботу заявив сенатор-демократ Крістофер Кунс. На дану заяву американського законодавця звертає увагу видання The Hill, пише «Голос Америки».


Таким чином Кунс прокоментував повідомлення ЗМІ про те, що слідство щодо втручання росії у заключній доповіді не рекомендує висунення жодних нових звинувачень.

«Я думаю, що тут ще чимало роботи для Конгресу, чимало роботи для забезпечення прозорості, але щойно ми отримаємо головні висновки доповіді, цілком можливо, що привід радіти з'явиться у президента та його прихильників», - заявив Кунс під час телефонної наради із іншими законодавцями-демократами, яка була відкрита для ЗМІ.

При цьому він закликав законодавців до обережності щодо висновків. Кунс звернув увагу на історичну політику Мін'юсту США, що чинному президенту не можна висувати звинувачення.

«Можливо, що Мюллер дійшов висновку, що немає достатніх доказів для будь-яких кроків у правовому полі, спрямованих проти президента... або він міг дійти висновку, що не відбулося нічого достатньо значущого, щоб змінити усталену політику Мін'юсту США», - наводить слова законодавця видання The Hill.

Як повідомляє інформаційна агенція Reuters, всупереч попереднім повідомленням, Мін'юст США у суботу не передасть до Конгресу США опрацьований відповідно до правил підсумок доповіді слідства Мюллера з приводу втручання росії у вибори у США.

Раніше ЗМІ, з посиланням на джерела у Мін'юсті США, повідомили, що доповідь Мюллера не рекомендує висування нових звинувачень, і що опрацьований варіант доповіді Мюллера може бути передано до Конгресу США у суботу чи неділю. Слідство шукало відповідь на питання, чи мала у ході виборів президента США 2016-го року змова між штабом Трампа та урядом росії, а також - чи перешкоджав президент США здійсненню правосуддя.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.