​Західні ЗМІ замайоріли яскравими епітетами, характеризуючи президентську кампанію в Україні

«Українська сенсаційна президентська кампанія зробила ще один сюрреалістичний поворот у п’ятницю, коли діючий президент та його опонент-комік Володимир Зеленський здали аналізи крові в прямому ефірі перед дебатами», - йдеться в статті CNN від 6 квітня, пише «Голос Америки».


Видання відзначило надзвичайний інтерес до виборів в країні, зауваживши, що змагання між кандидатами все більше стає схожим на «медійне видовище», адже дебати відбуватимуться «на найбільшій арені країни», стадіоні на 70 000 місць, де раніше виступала Мадонна, Шакіра та Ред Хот Чіллі Пепперз.

Термін «сюрреалізм» використало і видання The Los Angeles Times, опублікувавши статтю, присвячену виборам в Україні під назвою «Тест на наркотики та відеодуель: українські президентські вибори входять у другий, більш сюрреалістичний тур».

Щодо наступних дебатів, видання зауважує важливість того, на якому каналі вони відбудуться. «Олігархи володіють основними телемережами України і їх власники часто використовують популярні медіа для просування власних політичних прагнень». Порошенко володіє 5-тим каналом, а шоу Зеленського транслюються на «1+1», яким володіє Коломойський, зауважує видання.

Перемога Зеленського в неділю стала референдумом про п’ятирічне правління Порошенка, цитує The Los Angeles Times дослідника Фундації Карнегі Балаша Ярабіка. А швидка відповідь Порошенка на пропозицію про референдум «може легко обернутись референдумом про некомпетентність Зеленського», - додає аналітик.

Постать Зеленського продовжує привертати значну увагу оглядачів. Історик Енн Епплбаум в колонці для The Washington Post аналізує серіал «Слуга народу», визначаючи риси сценічного образу Зеленського, які могли привабити виборців в реальному житті. «Українці намагаються визначити, де закінчується серіал, а де починаються вибори». Так називається колонка Епплбаум.

Першим справжнім випробуванням Зеленського як політика стануть саме дебати, переконана дослідниця. «Якщо він зможе встояти в тих умовах і відповісти на питання щодо війни, економіки, міжнародної політики та енергетики – і зможе зробити це як Зеленський, а не Василь (Голобородько – ГА), тримаючи обличчя – то він матиме шанс. Звичайно, якщо він просто розсмішить людей, можливо, це дасть йому навіть більший шанс», - пише Епплбаум.

Британське видання Independent стверджує, що перемога Зеленського в першому турі перестала сприйматись як жарт і в росії.

Російська преса приділяє більше уваги українським виборам, ніж вона приділяла уваги виборам в росії рік тому, і намагається виставити вибори в Україні, як абсурдні. «Однак, це стає більш небезпечною територією для кремля», - пише видання. «Україна демонструє дуже відкриту демократію, коли теперішній президент дебатуватиме проти молодого, кмітливого і популярного конкурента – жарти можуть скінчитись» у москві, де навіть ім’я провідного супротивника путіна Олексія Навального не згадується в ефірі.

«Розрив у демократії між росією та Україною привернув увагу спостерігачів у п’ятницю, коли речника кремля Пєскова запитали, чи кремль колись погодиться на телевізійні президентські дебати», - пише видання, наводячи відповідь Пєскова, який сказав, що це залежатиме від обставин і додав, що коли кандидат має потужну підтримку людей, а інший її не має, це – не дебати.

Володимир Зеленський. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.