​Україна знову скотилася в Індексі свободи преси, на цей раз - на 102 місце

Рейтинг організації «Репортери без кордонів» оцінює, наскільки вільно почуваються журналісти у різних країнах світу Порівняно з минулим роком, Україна опустилася на 1 пункт. За версією організації, президентські перегони сприяють зростанню напруженості в країні: почастішали випадки загроз і нападів, порушення конфіденційності джерел, спостереження за журналістами-розслідувачами і маніпулювання новинами, повідомляє «Голос Америки».


росія посіла 149 місце, опустившись на один пункт, порівняно з 2018-м. Здебільшого – через блокування «Telegram» та просування законопроектів про ізоляцію інтернету.

Сполучені Штати займають 48-му сходинку рейтингу, а торік були на 45-му. Очолюють Індекс свободи преси, вже традиційно, Скандинавські країни. Перша трійка виглядає так: Норвегія, Фінляндія та Швеція.

Фото RSF



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.