​Музей у США відмовився від пожертв відомої династії філантропів через їх роль в опіоїдній кризі у США

Музей мистецтв Метрополітен в Нью-Йорку оголосив у середу, що більше не буде приймати пожертві від сім'ї Саклер, бізнес якої пов'язаний з продажем препарату OxyContin. Один з найпрестижніших музеїв світу прийняв це рішення після відповідних кроків лондонського музею Тейт Модерн та Музею Геггенхейм у Нью-Йорку. Американський природничий музей також заявив, що більше не буде приймати пожертви сім'ї Секлер, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на публікацію у The New York Times.

Сім'я десятиліттями жертвує мільйони доларів музеям та університетам США, Великої Британії та Ізраїлю.

Останнім часом увагу громадськості привернула та роль, яку препарат, що продає компанія сім'ї Секлер, зіграв в поширенні опіоїдної кризи у США. У рамках судової справи проти компанії, яка розглядається в штаті Массачусетс, прокурор подав документи, де членів сім'ї Секлер звинувачують у тому, що вони вказували компанії вводити громадськість в оману, занижуючи небезпеку, яку становить препарат, як наркотик, що дуже швидко викликає звикання.

Компанія відкидає звинувачення, заявляючи, що вона «не створила і не спричинила епідемію опіоїдів», пише видання.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.