​Посольство США у Німеччині закликало повернути українських моряків, захоплених росією

Посольство США у Німеччині у п'ятницю 14-го червня закликало до повернення українських моряків, захоплених росією минулого року у ході інциденту у Керченській протоці. «Минуло понад 200 днів з часу, коли ці українські моряки бачили свої домівки та близьких. Понад 200 днів їх утримує росія. Час повернути їх додому», - йдеться у твіті посольства США у Німеччині, в якому дипломати поширили інфографіку, підготовлену Hromadske International, повідомляє «Голос Америки».


Ситуацію із українськими моряками особисто прокоментував і посол США у Німеччині Річард Гренелл.

«Це неприйнятно. Агресія Росії у Європі триває», - відзначив Гренелл у Twitter.

Як повідомляє офіційний сайт президента України Володимира Зеленського, у ході зустрічі із родинами утримуваних росією моряків президент заявив, що їх може бути повернуто найближчим часом.

«Ми впевнені, що ті кроки, які ми зараз робимо, найближчим часом дадуть нам можливість повернути моряків», - наводить слова Зеленського офіційний сайт президента України.

Українські моряки у російському суді. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.