​В американо-російських відносинах зараз особливо немає чого робити - екс-посол США

Колишній посол Сполучених Штатів у російській федерацій, а нині професор Макйл Макфол у Твіттері прокоментував відставку Джона Ханстсмана з посади глави дипломатичної місії США в росії. Відповідаючи на запитання у Твіттері, чи був він здивований діями Хантсмана, Макфол відповів: «Ні», повідомляє «Голос Америки».


«Він (Хантсман) людина справи, а робити зараз в американо-російських відносинах особливо нічого», – додав Майкл Макфол.

За інформацією «Голосу Америки», посол США у рф Джон Хантсман відправив Дональду Трампу листа із проханням про відставку. У документі зазначається, що Хантсман покине Посольство Америки в росії 3 жовтня.

Джон Хантсман. Фото Reutetrs

Також Хантсман додав, що «ми маємо продовжувати змушувати росію нести відповідальність, коли її дії загрожують нам і нашим союзникам».

Як повідомляють американські ЗМІ, можливо, Джон Хантсман змагатиметься за крісло губернатора Юти. Він вже займав цю посаду з 2005 по 2009 рік.

Макйл Макфол. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.