​Після оприлюднення розмови з Зеленським у Конгресі США зажадали доступу і до телефонних розмов Трампа з путіним

Голова Комітету Палати представників з розвідки Адам Шифф заявив у неділю, що Конгрес має намір отримати доступ до змісту телефонних розмов президента Дональда Трампа з президентом росії володимиром путіним та іншими світовими лідерами. Сенатор-демократ Шифф пояснив це побоюваннями, що президент Трамп, можливо, поставив під загрозу національну безпеку, повідомляє «Голос Америки».


«Думаю, є першорядна необхідність захистити національну безпеку Сполучених Штатів і подивитися, чи підірвав президент в розмовах зі світовими лідерами, і особливо з путіним, нашу безпеку таким чином, що це, з його точки зору, було б вигідно його [передвиборчій] кампанії », - сказав Шифф, виступаючи в програмі «Зустріч з пресою» на каналі NBC.

«Якщо ці розмови з Путіним та іншими світовими лідерами збережені у тому самому електронному файлі, який призначений для приховування дій… якщо були зусилля приховати їх, ми маємо намір це з’ясувати», - додав Шифф.

Адам Шифф. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.