​До Сенату США внесено проект резолюції проти включення росії до складу G7

Сенатор-демократ від штату Іллінойс Дік Дурбін вніс на розгляд проект резолюції проти включення росії до складу G7, повідомляє його прес-служба. Дурбін є співголовою Групи підтримки України у Сенаті США (Ukraine Caucus - прим. ГА), передає «Голос Америки».


Законодавець закинув президенту США Дональд Трампу, що той «замість того, щоб використати усі наявні інструменти для відбиття російської загрози нашим військовим, нашим виборам, суверенітету та демократичним націям у цілому світі, президент Трамп прагнув нормалізувати відносини США та винагородити Кремль».

За словами Дурбіна, документ дає зрозуміти, що сенат буде виступати проти відновлення «Групи восьми» за участю росії, якщо москва не припинить «свої зловмисні дії проти України, США і союзників».

Текст резолюції відзначає, що росія повинна: «припинити свою нелегальну окупацію Криму та Донбасу; припинити зловмисні дії проти США та їх союзників; та припинити будь-які винагороди щодо військовослужбовців Збройних сил США».

Дік Дурбін. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.